Masażysta - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Masażysta   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kopalnia kamienia kamień na dom murowy hydrotechniczny

Opis:

Nasza firma, PPU Pawlik, z dumą prezentuje się jako stu procentowy polski producent wysokiej jakości kamienia. Specjalizujemy się w wytwarzaniu kamienia murowego, kamienia na ściany domu, a także kompletnych obudów kominkowych oraz gotowych kominków, korzystając wyłącznie z naszych własnych surowców skalnych. Nasze produkty charakteryzują się unikalną kolorystyką piaskowca kolorowego, wydobywanego ze złóż w naszym kraju.

Kopalnia kamienia Grabowie I, będąca własnością zakładu PPU Pawlik, mieści się w malowniczej wsi Grabowie koło Zawodzia, na skraju województwa łódzkiego, blisko granicy z województwem świętokrzyskim. Posiadamy pięć kopalni, a w Grabowie I wydobywamy kamień naturalny piaskowiec albski. Dbamy o środowisko, stosując metody wydobycia bez użycia środków wybuchowych. Nasze koparki kołowe i gąsienicowe wyposażone są w specjalny osprzęt do precyzyjnego odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego.

Proces wydobycia obejmuje również wspomaganie maszynowego wydobycia poprzez ręczne wiercenie za pomocą wiertarek pneumatyczno-udarowych. Po użyciu wiertarek pneumatycznych zakładamy kliny trójdzielne lub wiercone otwory, a następnie zalewamy proszkiem rozprężnym. To kroki mające na celu odspojenie większych bloków skalnych lub utworzenie tzw. spodów roboczych, prowadzących do jak najbardziej ekonomicznego wydobycia i precyzyjnej segregacji jakościowej surowca skalnego.

W zakładzie kamieniarskim w malowniczej wiosce Grabowie, kamień piaskowcowy przerabiamy na różnorodne produkty, takie jak kamień dekoracyjny, kamień hydrotechniczny, kamień ogrodowy, kamień na dom w postaci rustykalnej, a także obudowy kominkowe i pospółkę drogową, która powstaje przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty to nie tylko materiały budowlane, to również wyraz pasji i tradycji, które chcemy przekazać naszym klientom.


Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień murowy
E-Mail: ppupawlik@interia.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 115
Dodane: 2023.11.16
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj