Masażysta - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Masażysta   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

SPECJALISTYCZNY KURS "SHIATSU - MASAŻ TERAPEUTYCZNY I AKUPRESURA”

Opis:

Ośrodek Akasha zaprasza na specjalistyczny kurs do Krakowa w okresie 21 - 28 lipca 2017r.

Japońska sztuka masażu punktowego, współcześnie uznana i potwierdzona naukowo, oparta na tradycyjnym masażu amma (od 1955 zatwierdzona przez japońskie Ministerstwo Zdrowia). Masaż robiony jest poprzez uciskanie opuszkami kciuków szlaków energetycznych zwanych meridianami i bazuje na instynktownym odruchowym zachowaniu, polegającym na rozcieraniu bolesnych punktów. Tworzy system szybkiej skutecznej terapii przy wielu schorzeniach. Masaż Shiatsu nie leczy konkretnych dolegliwości, lecz pobudza organizm do uruchomienia regeneracyjnych sił organizmu, który następnie w najbardziej optymalny dla siebie sposób zwalcza zarówno pospolite dolegliwości takie jak przeziębienia, bóle głowy, krzyża, problemy z jelitami, a także likwiduje zmęczenie, odstresowuje i pobudza aktywność poszczególnych organów.

Jak mówi Tokiuro Namikoshi twórca masażu: „Terapia Shiatsu może odrodzić życiową aktywność pracujących w bezruchu urzędników i zapewni im sukces w pracy. Żona, która opanuje masaż Shiatsu będzie miała bardziej zdrowego i zaspokojonego męża. Stosując Shiatsu na sobie – polepszy stan zdrowia i wygląd. Shiatsu pomoże uchronić siebie przed przeziębieniami, problemami jelitowo-trawiennymi, wylewami i zawałami.” Masaż jest łatwy do nauczenia się i stosowania także w domowych warunkach i w pracy. Można go wykonywać na sobie i na innej osobie. Najczęściej jest odbierany jako bardzo przyjemny, choć w razie konieczności uzyskania szybkiego efektu nacisk na niektóre punkty może być bolesny. Prawidłowo wykonany jest niesamowicie skuteczny i wyzwalający. Odpręża nie tylko ciało, ale uwalnia blokady wewnętrzne.

W programie:

Podstawowe reguły i techniki wykonywania masażu Shiatsu.

Całościowo regulujący i wzmacniający organizm masaż punktowy.

Automasaż i masaż innych osób.

Masaż poszczególnych części ciała: szyi, barków, kręgosłupa, pleców, odcinka lędźwiowo-krzyżowego, pośladków ud i łydek, stóp, rąk, dłoni, poszczególnych palców klatki piersiowej i brzucha, bocznych części ciała. masaż głowy, skroni, twarzy, oczu, uszu.

Masaż i automasaż przy niektórych dolegliwościach: bóle nóg, rąk, brzucha, pleców, szyi, głowy, oczu, przeziębienia, częste katary, alergie drętwienia rąk i nóg, skurcze choroba lokomocyjna, mdłości, skoki ciśnienia.

Niektóre punkty mikromasażu – akupunktura bez igieł.

Po szkoleniu będziesz umiał/a dokładnie odnajdować i rozmasowywać „kluczowe” punkty uwalniające napięcia i otwierające przepływ energii w organizmie, przynosić przyjemne odprężenie i ulgę swojemu partnerowi / partnerce.

Na zajęcia najlepiej przychodzić w wygodnym ubraniu (dres, legginsy) i z obuwiem miękkim na zmianę (skarpetki do masażu stóp). Należy przynieść ze sobą ręcznik do podkładania pod twarz.

TERMIN: 21 - 28 lipca 2017r.

Początek zajęć w dniu 21 lipca o godz. 19.00, koniec 28 lipca ok. godz. 14.00. Zajęcia rozpoczynają się codziennie od godz. 10.00. Przewidywany czas zajęć to ok.8 godz. dziennie. Szczegółowy rytm zajęć zostanie ustalony z grupą na miejscu.

KOSZT: - wpłata do dnia 15 maja wynosi 1575 zł, - po 15 maja wynosi 1875 zł.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca, potwierdzona zaliczką - 110 zł.

Cena obejmuje: • udział w kursie, • materiały pomocnicze, • dostęp do wi-fi, • przerwy kawowe, • lunche, • wieczorne atrakcje, • dyplom.

Rezygnacja na 7 dni przed kursem powoduje pobranie 10% wartości kursu na poczet kosztów organizacyjnych.

Na miejscu będzie działał sklep z książkami pomocami do ćwiczeń. Gwarantujemy dobra zabawę, dużo wiedzy i nowych umiejętności!

MIEJSCE: Kraków, Ośrodek Akasha ul. Hetmańska 14.

Ukończenie kursu potwierdza Dyplom (dla osób z zagranicy Certyfikat w języku angielskim)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808

Na miejscu jest możliwość skorzystania z noclegu w miarę dostępności miejsc (prosimy o wcześniejszą rezerwację) - firma dysponuje dwoma pokojami gościnnymi na poddaszu ze wspólną łazienką oraz z wyposażonym aneksem kuchennym. Cena noclegu od osoby 60 zł /doba. Pokoje do obejrzenia na: Booking.com - Akasha Guest Rooms.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: inspiracja
E-Mail: centruminspiracja@interia.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 40
Dodane: 2017.03.31


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj